Az Enjoy Robotics Fehérgyarmati VSE kézilabda csapata harmadosztályban, U 18-as korosztályban megnyerte a bajnokságot. A csapatban nagyon sok tehetséges fehérgyarmati fiatal játszott, akikre méltán büszkék lehetnek a lelkes szurkolók. Egy nehéz, de annál értékesebb bajnoki szezonról nyilatkozott az Európa Rádiónak Szabó Péter vezetőedző arról, hogy miként sikerült a tabella első helyén végezniük a szatmári kézilabdásoknak.