A sárospataki református templomban a vasárnapi istentiszteleten emlékeztek a város lakói a Trianoni Békeszerződés 103 éve történt aláírására, aminek következtében Magyarország elveszítette területének kétharmadát. Az istentiszteletet követően a templomkertben lévő trianoni emlékműnél folytatódott a megemlékezés.