A napokban zajlott le a Sárospataki Református Hittudományi Egyetem „Lehetőségek a területileg koncentrált társadalmi hátrányok leküzdésében” című Erasmus Plus BIP programja. Az Egyetem ötnapos programján részt vettek a nagyváradi Partiumi Keresztény Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Karának, valamint a komáromi Selye János Egyetem Református Teológiai Karának hallgatói és két kísérő oktató.